Pradžia » » Nuotykių žaidimai - DragonBall Z

Nuotykių žaidimai - DragonBall ZVieno iš populiariausio visų laikų filmo DragonBall Z žaidimas . Tai arcade tipo žaidimas, kuris patiks visiems filmuko fanatas. Šį žaidima galima žaisti dviese. Žaidime bus visi patys pagrindiniai filmuko DragonBallZ (DBZ) personažai, tiek geriečiai tiek blogiečiai. Šis žaidimas Dragonball Z nepasižymi labai geru grafiniu apipavidalinimu, bet kadangi DBZ žaidimų nėra daug tai jis yra labai populiarus.

Žaidimo aprašymas:

DragonBall Z žaidime kaip ir filmuke, jūsų tikslas bus nugalėti savo priešą, t.y. savo draugą, nes žaidimą DragonBall Z reikia žaisti dviese (prie vienos klaviatūros).

Žaidime galėsite pasirinkti kuo norite būti:

Geriečiai: Goku, Piccolo arba Gohan

Blogiečiai: Freeza, Vegeta, Cell

Žaidimo valdymas:

Pirmo žaidėjo valdymas: A - KI banga, S - Spyris, D - Smūgis, E - pakrauna energiją, W - Super smūgis, V - šokti, H - kairėn, K - dešinėn. (A S D E W V H K)

Antro žaidėjo valdymas: 7 - smūgis, 8 - spyris, 9 - KI banga, + - užkrauna energiją, / - super smūgis, ir rodyklytėmis ← - į kairę, → - į dešinę, ↑ - pašokti. (NumLock turi būti įjungtas)

Taip pas žaidimas DragonBall Z suteikia galimybe pasirinkti muziką ir aplinką kurioje norėsite žaisti ir duoti į kaulus savo priešui.
Sekmės.


Balsavimas

Žiūrėta: 40970   |   Balsų: 117   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai