Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Avatar Elemental Escape

Nuotykių žaidimai - Avatar Elemental Escape 

 

Nuotykių žaidimai - Avatar Elemental Escape

Nuotykių žaidimai - Avatar Elemental Escape aprašymas:

Angas, Katara ir Topha buvo paimti į nelaisvę kovingos ir ginkluotos ugnies tautos, kuri apsupo visą gyvenvietę. Visi trys draugai yra uždaryti karinio laivo triume. Tačiau jie nėra visiškai bejėgiai beleaisviai. Kiekvienas turi stebūklingų galių, kurios jiems padės išlikti gyviems ir ištrūkti iš laivo. Kataros stichija yra vanduo. Ji naudoja vandens bangas, kurios užgesina liepsnas ir nukauna ugnies tautos kareivius. Angas gali pašokti ypač aukštai ir pasiekti įvairius daiktus bei platformas. Na o Topha turi galią griauti storas sienas, už kurių dažniausiai slepiasi įvairios gėrybės ir paslaptys. Kiekvieną minutę laivas artėja prie ugnies valdovo žemės... Kai jis pasieks tikslą, galimybės pabėgti nebebus, todėl kiekviena sekundė yra svarbi. Nepamirškite, kad komandinis darbas yra šio žaidimo raktas į sėkmę. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - Avatar Elemental Escape ir pagalba: 

Avatar Elemental Escape iš kategorijos Nuotykių žaidimai yra valdomas klavietūra: rodyklės į KAIRĘ ir DEŠINĘ- judėjimo kryptis, UKŠTYN- pašokti. Raidės Z ir X- leidžia pasirinkti veikėją.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Avatar Elemental Escape, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 44862   |   Balsų: 84   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai