Pradžia » » Muštynių žaidimai - Swords And Sandals

Muštynių žaidimai - Swords And Sandals 

 


Muštynių žaidimai - Swords And Sandals  

Muštynių žaidimai - Swords And Sandals aprašymas:

Žaidimas nukels jus į negailestingus Romos gladiatorių laikus, kuriuose kiekvienas turėjo kovoti už savo gyvybę ir išlikimą. Ypač sunku buvo vergams, kurie tapdavo gladiatoriais- kiekviena diena galėjo būti paskutinė, taigi likimas priklausydavo tik nuo paties savęs. Šiame kategorijos Muštynių žaidimai flash'e būsite gladaitorius, kurį susiprofiliuosite pagal savo skonį ir pradėsite išlikimą. Žaidimo tikslas yra nugalėti kuo daugiau kvotojų ringe ir kilti gladiatorių hierarchijos laipteliais. Iš pat pradžių neturėsite nei šarvų, nei ypatingų ginklų, taigi teks pavargti, kad nugalėti priešininką. Kovos vyksta  miesto arenoje- koliziejuje, ginklus bei šarvus galėsite pirkti už gautus auksinius miesto parduotuvėse. Taip pat meistelyje yra ir magijos parduotuvė bei bažnyčia. Kova ringe vyksta kitaip negu esate pratę matyti kituose žaidimuose. Čia kiekvienas pirešininkas turi po vieną ėjimą, kurį gali šinaudoti smūgiui, judėjimui į priekį, gasdinimui, bendravimui su minia ir t.t. Žaidimo eigoje, atsiranda ir daugiau veiksmų. Taigi reikia gerokai pagalvoti, kokį veiksmą kaskart pasiirnkti, kad pavyktų nugalėti priešininką. Kai nukausite tam tikrą skaičių priešų, galėsite dalyvauti turnyre, kuriame susitiksite su stipresniais priešais. Už kiekvieną laimėtą kovą gaunate experience taškų bei pinigų. Taškus galėsite išleisti tobulinant savo galias- taiklumą, jėgą, greitį, ištvermę ir t.t. Pinigus leisite pirkdami inventorių.
Linkime gerų kovų ir lauksime grįžtant į skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Swords And Sandals valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele. Jos pagalba kovosite, pirksite inventorių ir naudositės kitomis funkcijomis. 

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Swords And Sandals, stipriai išmalėte Kerrio arba Busho veidus ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12604   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai