Pradžia » » Maisto žaidimai - Meal Or No Meal

Maisto žaidimai - Meal Or No Meal 

 

Maisto žaidimai - Meal Or No Meal

Maisto žaidimai - Meal Or No Meal aprašymas:

Tikriausiai visi žinote populiarų visame pasaulyje žaidimą YES or NO, Lietuvoj vadinamą TAIP arba NE, na o kategorija Maisto žaidimai šiandien pristato šio žaidimo kitokią versiją- žaidimą Meal Or No Meal. Šiame žaidime kaip ir jo pirmtake TAIP arba NE turėsite išsirinkti vieną lagaminą savo žaidimui ir spėlioti kitus lagaminus. Kiekviename lagamine yra paslėptas patiekalas ir tam tikra pinigų suma. Žaidimo principas toks pats- reikia stengtis atspėti lagaminus su kuo mažesne suma ir laukti banko, o šiuo atveju virtuvės šefo siūlymo. Kuo didesnės sumos lieka žaidime, tuo didesnius siūlymus jums pateikia virtuvės šefas. Žaidimas tikrai nesudėtingas, o svarbiausia pakeliantis apetitą, beje kaip ir visi kategorijos Maisto žaidimai atstovai. Taigi valgykite skaniai, gyvenkite linksmai, o žaiskite žaidimus iš kategorijos Maisto žaidimai.

Maisto žaidimai - Burger Bustle valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą ir renkantis lagaminus ekrane. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Meal Or No Meal patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 13088   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-01-20 geras žaidas :DDDD
by AS
2011-03-06 fainas
by daiva
2011-01-28 ziaurei smagus zaidimas,,idomus//:) :D
by marija
2011-01-23 ne zaidimas geras o patiekalai skanus kaikurie
by ema
2011-01-22 Laimejau mylijona,fainas zaidimas
by Valerija
2011-01-06 butu geras jei paleistu... gal
by mhm
2010-12-23 85k :))))))))))))))
by Augustas
2010-12-22 Laimejai didziausia zaidima.
by D
2010-10-28 good man patiko
by edita
2010-09-27 sitas geras xD
by ...

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai