Pradžia » » Loginiai žaidimai - Tilox

Loginiai žaidimai - Tilox
Loginiai žaidimai - Tilox

Loginiai žaidimai - Tilox aprašymas:

Puikus žaidimas papildantis kategoriją Loginiai žaidimai . Iš tiesų Tilox nežavi nei grafika, nei puikiu žaidimo apipavidalinimu, tačiau pati esmė- sukti galvą ir priimti logiškus sprendimus, išlieka. Šiame žaidime labai svarbus ir pastabumas, nes paskubėjus- pralaimėjimas garantuotas.
Pats žaidimo tikslas yra rutuliuką išvesti plytelių keliu, neinant ta pačia plytele du kartus. Pirmieji lygiai yra gana lengvi, tačiau toliau darosi gerokai sunkiau. Puiku, kad pralaimėjus nereikia žaisti nuo pradžių- tereikia iš naujo bandyti tą patį lygi. Labai svarbu neskubėti ir susidaryti rutuliuko kelionės strategiją prieš pradedant ėjimą. 
Visus žaidėjus agituojame pasigirti savo pasiektais rezultatais komentaruose. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Loginiai žaidimai .

 

Loginiai žaidimai - Tilox valdymas ir pagalba: 

Valdymas labai paprastas: RODYKLĖS nurodo kryptį, o CTRL- peršoka per vieną langelį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Tilox, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Loginiai žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 33574   |   Balsų: 81   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai