Pradžia » » Loginiai žaidimai - River Iq Game

Loginiai žaidimai - River Iq Game 

 

 

 

Loginiai žaidimai - River Iq Game

Loginiai žaidimai -River Iq Game aprašymas:

Tai dar vienas iššūkis visiems kategorijos Loginiai žaidimai lankytojams. Tikriausiai tie, kurie renkasi šiuos žaidimus gali pasigirti sugebėjimu ypač greitai mąstyti, veikti logiškai ir spręsti uždavinius, tačiau tai ką dabar siūlo kategorija Loginiai žaidimai bus išbandymas net patiems gudriausiems.
Taigi ant upės kranto matote mamą su dviem dukrom, tėtį su dviem sūnumis ir policininką su kaliniu. Visi jie turi pasiekti kitą upės krantą, tačiau vienu metu ant kranto ir valtyje negali likti kaikurie keleiviai. Paspaudus ant žmogaus įsodinsime į valtį, o paspaudę svirtelę nuplukdysime valtį į kitą krantą. Žaidimas labai primena loginius žaidimus principu "vandens pilstymas į puodus", tačiau situacija čia yra žymiai realesnė. Žemiau pateikiame taisykles, kurios padės orientuotias žaidžiant šį kategorijos Loginiai žaidimai flash'iuką.

Taisyklės:
Vienu metu valtyje negali plaukti daugiau nei 2 žmonės.
Valtis negali būti plukdoma tuščia.
Vaikai negali plaukti be suaugusiųjų.
Vagis negali likti su žmonėmis be policininko.
Tėvo vaikai negali likti su motina, motinos vaikai - su tėvu.

Loginiai žaidimai - River Iq Game valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės kairiuoju klavišu, spaudžiant ant žmonių ir kėlimo svirčių.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą River Iq Game, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14915   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai