Pradžia » » Loginiai žaidimai - Globe Trotter

Loginiai žaidimai - Globe Trotter 

 

Loginiai žaidimai - Globe Trotter

Loginiai žaidimai - Globe Trotter aprašymas:

Puikus žaidimas, kuris padės prisiminti, o gal ir pagilinti geografijos žinias. Žaidimo principas yra prisegti vėliavėlę pasaulio žemėlapyje, kuo arčiau nurodytos vietos. Na pavyzdžiui, jeigu gautumėte objektą "Vilnius Lithuania", jums teiktu iš akies pažymėti vietą, esančią kuo arčiau Vilniaus, o gal apvyktų pataikyti ir į patį Vilnių. Taigi kuo artimesnis jūsų spėjimas, tuo daugiau taškų gaunate. Po trijų objektų, susumuojami rezultatai ir, jeigu taškų pakanka, keliaujate į sekantį lygį.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Globe Trotter valdymas ir pagalba: 

Žaidimą valdysite pele, užvesdami ant nurodytos vietos ir spausdami KAIRĮ pelės klavišą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Globe Trotter, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Loginiai žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 23433   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai