Pradžia » » Loginiai žaidimai - Free Ice Cream

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream 

 

 

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream aprašymas:

Maža mergaitė neatsilaikė nepažįstamojo paasiūlymui pasivaišinti ledais.. Deja, bet tas nepažįstamasis buvo skerdikas manikas, kuri geriausias draugas- kruvinas peilis. Peilis, kuris atnešė mirti ne vienai mažai ir nieko dėtai mergaitei. Šį kartą atėjo mažosios juodaplaukės eilė. Mergitė buvo surišta izoliacija ir įmestą į rusį, kur niekas negirdi jos pagalvos šauksmo ir verksmo. Jai padėti galite tik jūs, nes visi nemokami-zaidimai.lt lankytojai žino, ką reiškia žaidimai "išeik iš kambario". Tai vienas tokių žaidimų, tačiau šis žaidimas yra apipintas siaubo ir baimės, o tai jį paverčia dar įdomesniu. Esame tikri, kad visi kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai lengvai susidoros su šiuo žaidimu. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream valdymas ir pagalba: 

Žaidimas Free Ice Cream iš kategorijos Loginiai žaidimai valdomas pele, spaudžiant KAIRIUOJU pelės klavišu ant rastų daiktų ar kitų pasirinkimų. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Free Ice Cream, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11050   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai