Pradžia » » Loginiai žaidimai - Find The Numbers

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers

Loginiai žaidimai - Find The Numbers aprašymas:

Tokie žaidimai kaip šis neleis jūsų smegenims pailsėti, nes teks susikaupti ir pasitelkti visą atidumą kurį turite. Žaidimo tikslas yra surasti 25 paslėptus skaičius, kurie slepiasi kambaryje, tarp jame esančių daiktų, šiukledėžėjė, spintose ir t.t. Nemokami-zaidimai.lt komanda beveik gali garantuoti, kad iš pirmo karto vargu ar jums pavyks surasti visus 25 skaičius, nes tai tikrai didelis iššūkis jūsų akims ir smegenims. Kaikurie skaičiai yra labai dideli, o kiti- mažiukai ir vos įžiūrimi. Būtent tam žaidime turėsite padidinamąjį stiklą, su kuriuo ir ieškosite skaičiukų. Svarbu- neapsigaukite, nes kaikurios kambario detalės labai primena skaičius, tačiau tai tik iliuzija. 
Už kiekvieną iš karto atspėtą skaičių gausite taškų, tačiau už kiekvieną prašautą arba jau pakartotą pasiirnkimą- prarasite, taigi būkite atidūs žaisdami žaidimą Find The Numbers iš kategorijos Loginiai žaidimai. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers valdymas ir pagalba: 

Žaidimas, kaip ir dauguma žaidimų iš kategorijos Loginiai žaidimai yra valdomas pele. Pele vedžiosite padidinamąjį stiklą, kuriuo ir ieškosite skaičiukų šiame puikiame žaidime.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Find The Numbers, atradote kokių nors gudrybių, ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 33866   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai