Pradžia » » Linksmi žaidimai - Whack Your Boss 2

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss 2 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss aprašymas:

Tai antroji žaidimo Whack Your Boss dalis, kurią ir vėl pristato Linksmi žaidimai kategorija. Šį kartą žaidimas papildytas daugybe naujų būdų atkeršyti savo šefui už sunkias dienas darbe. O tokių būdų žaidime rasite net 17! Iš tiesų žaidimas patobulintas ir kitais aspektais- pilgejo veiksmas, atsirado daugiau antraplanių veikėjų na ir žinoma dabar pamatysime dar daugiau kraujo. Net baisu darosi, kaip nesiseka šefui, kai jis pakliūna tokiam darbuotojui po ranka. Tikimės, kad jums neteks šitaip kovoti su savo viršininkais, o šis žaidimas tik pakels nuotaiką. Taip pat linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele, pasirenkant įvairius ofiso daiktus, ant kurių užvedus rodyklę, jie tampa žali.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Whack Your Boss antrąją dalį patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9478   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai