Pradžia » » Linksmi žaidimai - Traffic Madness

Linksmi žaidimai - Traffic Madness 

 

Linksmi žaidimai - Traffic Madness

Linksmi žaidimai - Traffic Madness aprašymas:

Šiame žaidime jūs nebūsite policininkas ar eismo prižiūrėtojas, tačiau užduotis bus būtent tokia, kokios tenka šiems žmonėms. Taigi jūs turėsite  sureaguliuoti automobilių eismą taip, kad neįvyktų avarijos. Žaidimo lange matysite sankryžą iš viršaus ir judančius automobilius, tačiau neišvysite šviesoforo. Būtent todėl automobiliams ir gresia avarijos. Jums teks stabdyti, greitinti, lėtinti sankryža judančius automobilius tam, kad kelyje vyrautų tvarka.
Galbūt keista, bet šį kartą kategorija Linksmi žaidimai iškėlė sudėtingą uždavinį visiems nemokami-zaidimai.lt lankytojams. Jums teks ne vien juoktis ir gerai leisti laiką, tačiau žaibiškai reaguoti ir būti labai žvitriems. Juk toks yra policininkų darbas. Taigi nepamirškite pasigirti rezultatais ir kitą kartą vėl rinkitės skilti Linksmi žaidimai.  

 

Linksmi žaidimai - Traffic Madness valdymas ir pagalba: 

Šaime kategorijos Linksmi žaidimai žaidime matysite automobilius, ant kurių spausdami palės KAIRIUOJU klavišu, pagreitinsite jų judėjimą. Jeigu spustėlsite dar kartą- sustabdysite, o trečias spustelėjimas- vėl paleis automobilius. Taigi visas valdymas vyksta pele. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Traffic Madness patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7144   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai