Pradžia » » Linksmi žaidimai - The Right Mix

Linksmi žaidimai - The Right MixLinksmi žaidimai - The Right Mix

Linksmi žaidimai - The Right Mix aprašymas:

Linksmi žaidimai suteikia progą išbandyti savo barmeno gabumus. Lentynoje matysite daugybę įvairių alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų ir jūsų užduotis bus sumaišyti kuo skanesnį kokteilį, kurį degustuos barmenas. Manote tai juokų darbas? Deja, reikės paisyti visų proporcijų ir rinktis tik tarpusavy derančius gėrimus. Šiam barmenui įtikti tikrai nebus lengva. Savo kokteilį pagardinti galėsite citrina arba ledukais. Turėkite omeny, kad jie tinka ne visur. 
Po to, kai baigstie plakti kokteilį, jį degustavęs barmenas skirs įvertinimą. Tai tikrai nebus taškai ar balai, kaip būdinga kategorijos Linksmi žaidimai žaidimams. Jūsų įvertinimas bus barmeno emocijos ir komentaras apie kokteilį! O jų išvystie pačių įvairiausių.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS ir turėkite omeny, kad alkoholis skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - The Right Mix  valdymas ir pagalba: 

Valdymas ganėtinai sudėtingas. Iš pradžių DEŠINIU pelės klavišu reikės pasirinkti gėrimą, tada paspausti mygtuką POUR ir laikyti DEŠINĮ pelės klavišą, kol pripils reikiamą kiekį. Po to spausite SHAKE ir galiausiai SERVE. Nepamirškite stebėti, kiek stiklinės pripildėte, o svarbiausia- nepersistenkite plakdami.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą The Right Mix, atradote kokių nors gudrybių, sumaišėte nuostabų kokteilį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 27711   |   Balsų: 41   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai