Pradžia » » Linksmi žaidimai - Sextreem Catapult

Linksmi žaidimai - Sextreem Catapult 

 

Linksmi žaidimai - Sextreem Catapult

Linksmi žaidimai - Sextreem Catapult aprašymas:

Sextreem katapulta- tai linksmas žaidimas, kuriame susimaišę žaidimai suaugusiems ir linksmi žaidimai. Apie tai galite spręsti ir iš pavadinimo.  Kaip ir kiti Linksmi žaidimai, Sextreem Catapult, sukels daug juoko ir gerų emocijų, žaidžiant tiek vienam, tiek su draugais. Nenustebkite, bet pranašumą čia turės tie, kas vaikystėje nevengdavo pašaudyti iš "ragatkių".
Žaidimo pradžioje galėsite pasirinkti iš šešių veikėjų, kuriems teks susidurti su katapulta. Iš tiesų, tai ne katapulta, o "ragatkė". Jūsų pasirinktas herojus pateks į šį agregata ir bus paleistas visu greičiu į sex poligoną. Vargšelio šuolį galėsite reguliuoti keliais būdais: tiek įtempimo stiprumą, tiek šuolio kampą. Turėkite omeny, kad dižiausias kampas nebūtinai reiškia diždiausią šuolį. Kaip ir daugumoje žaidimų iš skilties Linksmi žaidimai , taip ir čia bus skaičiuojami taškai už nuskirstą kelią. Jeigu nepavyko pasiekti įspūdingo rezultato pirmu šuoliu- yra dar 2 bandymai. Tokie žaidimai visada sukelia daug juoko, nes veikėjas atrodo tikrai juokingai skrisdamas su vienais apaniais ir įlėkdamas į Š balą.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Sextreem Catapult valdymas ir pagalba: 

Katapulta reguliuojama rodyklėmis: į KAIRĘ ir į DEŠINĘ reguliuos įtempimo stiprumą, o AUKŠTYN ir ŽEMYN- skrydžio kampą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Sextreem Catapult, atradote kokių nors gudrybių, atlikote linksmą šuolį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 29358   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai