Pradžia » » Linksmi žaidimai - Park My Plane

Linksmi žaidimai - Park My Plane 

 

Linksmi žaidimai - Park My Plane

Linksmi žaidimai - Park My Plane aprašymas:

Žaidimo lange matysite oro uosto vaizdą iš viršaus. Kas tam tikrą laiką išvysite nusileidžiantį lėktuvą, kuris sustos nusileidimo take. Jūsų užduotis- perimti lėktuvo valdymą ir pastatyti jį į jam skirtą vietą. Priklausomai nuo laisvų vietų oro uoste, nusileis tam tikras skaičius lėktuvų, kuriuos priparkuosite tam tikrose vietose ir lauksite kol jie bus pasirengę kilti. Kai užsidega lemputės ant lėktuvo sparnų- viva la feista, vėl kylate į kelionę. 
Su kiekvienu lygiu turėsite priparkuoti vis daugiau lėktuvų ir tai daryti vis greičiau, nes srautas taps vis didesnis ir didesnis.

Linksmi žaidimai - Park My Plane valdymas ir pagalba: 

Perimti lėktuvo valdymą- pelės KAIRYSIS klavišas, valdyti lėktuvą- RODYKLĖS. 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Park My Plane patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7743   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai