Pradžia » » Linksmi žaidimai - Nimble Piggy

Linksmi žaidimai - Nimble Piggy 

 

Linksmi žaidimai - Nimble Piggy

Linksmi žaidimai - Nimble Piggy aprašymas:

Linksmi žaidimai ne veltui vadinasi linksmi. Čia užsukęs kiekvienas lankytojas gali praleisti nuo kelių minučių iki kelių valandų ypač smagiai. Šiandien pristatome žaidimą, kuriame linksmasis paršelis stoja į kovą su skeletais, katinais ir vaiduokliais. Šie paršelio kūno ištroškę zombiai visokiais būdais bandys prisiartinti ir nugalabyti riestauodegį. Tačiau šis veikėjas savo arsenale turi galingą patranką, kuri greit nubaidys visus priešus. Ar paršelis išliks gyvas priklauso tik nuo jūsų.

Linksmi žaidimai - Nimble Piggy valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Nimble Piggy patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6933   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai