Pradžia » » Linksmi žaidimai - Hotel Management

Linksmi žaidimai - Hotel Management 

 

Linksmi žaidimai - Hotel Management

Linksmi žaidimai - Hotel Management aprašymas:

Žaidime jūs būsite viešbučio vadybininkas ar vadybininkė, kuriam teks priimti viešbučio svečius, išduoti raktus, prižiūrėti, kad kambariai būtų tvarkingi, o skalbiniai švarūs. Kuo greičiau suksitės- tuo daugiau arbatpinigių gausite. Žaidime bus numatyta dienos norma, kiek turite uždirbti pinigų, taigi nuo jūsų miklumo priklausys, ar galėsite kilti karjeros laiptais. Jeigu seksis gerai, galėsite tobulinti savo viešbutį- atidaryti daugiau kambarių, įkurti restoraną ir daug kitų įdomių dalykų, kurie padės pritraukti klientus.
Žaidimas tikrai įdomus ir įtraukiantis, ką jau kalbėti apie tokias smulkmenas, kad klinetai, jeigu ilgai jų neaptarnaujate, tampa pikti ir irzlūs, o, pavyzdžiui, senyvo amžiaus klientai gali laukti ir ilgiau, tačiau jie palieka gerokai mažiau arbatpinigių. Taigi žaidiams gana realistiškas ir įtraukiantis, o žaidėjui teks gerokai pasistengti, kad visi klientai liktų laimingi. Na o mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Hotel Management valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą ant klientų, o po to ant reikiamos paslaugos ar pasirinkimo. Galite pasiirnkti rėžimą su paaiškinimais, kurie nurodys, ką reikia spausti ir ką daryti.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Hotel Management patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12265   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-10-18 I'm happy I found this *nemokami zaidimai -geriausi*og, I couldnt<a ="://vrsdqjotvq*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> deoisvcr</a> any information on this topic matter prior to. I also run a site and if you want to ever serious in a little bit of guest writing for me if achieva*myliu nemokami-zaidimai.lt * feel free to let me know, i'm always appear for people to examine out my site. Please stop by and leave a comment sometime!
by I'm happy I found this *nemokami zaidimai -geriausi*og, I couldnt<a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*vrsdqjotvq*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> deoisvcr</a> any information on this topic mat
2015-10-16 People nolamlry pay me for this and you are giving it away! ://rdkfpznoyg*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://gidwsnbhfr*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]gidwsnbhfr[/url] [link=://crxgvi*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]crxgvi[/link]
by People nolamlry pay me for this and you are giving it away! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*rdkfpznoyg*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*gidwsnbhfr*http://www.
2015-10-16 <a ="://ccudhjoig*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Thnkas</a> for taking the time to post. It's lifted the level of debate
by <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*ccudhjoig*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Thnkas</a> for taking the time to post. It's lifted the level of debate
2015-10-15 Visiškai išnaikinti korupcijos yra neįmanoma, jinai eoijstugza kiekvienoje pasaulio šalyje. Klausimas tik kokiu mastu.Todėl dabartinis lozungas bent jau ne toks populistinis.
by Visiškai išnaikinti korupcijos yra neįmanoma, jinai eoijstugza kiekvienoje pasaulio šalyje. Klausimas tik kokiu mastu.Todėl dabartinis lozungas bent jau ne toks populistinis.
2015-09-28 The a*nemokami zaidimai -geriausi*tiiy to think like that shows you're an expert
by The a*nemokami zaidimai -geriausi*tiiy to think like that shows you're an expert
2014-04-08 20 lygių perejau
by lUKAS
2013-09-26 I'm <a ="://pykwovnowp*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">imsespred.</a> You've really raised the bar with that.
by I'm <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*pykwovnowp*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">imsespred.</a> You've really raised the bar with that.
2013-09-25 <a ="://dlwzgohp*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Surgrisinply</a> well-written and informative for a free online article.
by <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*dlwzgohp*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Surgrisinply</a> well-written and informative for a free online article.
2013-09-24 Hi! I bought Casa Chic last week and abtelusoly loved your works! since then I follow the *nemokami zaidimai -geriausi*og, too!!Congratulations, you deserve this success ;)Bye from Italypaola
by Hi! I bought Casa Chic last week and abtelusoly loved your works! since then I follow the *nemokami zaidimai -geriausi*og, too!!Congratulations, you deserve this success ;)Bye from Italypaola
2011-08-22 JĖGA
by BY GODA
2010-03-25 liux day 13
by austeja
2009-11-29 Jega Cool!!!
by kkkkkkkiiiiiiiiiii

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai