Pradžia » » Linksmi žaidimai - Hit The Road

Linksmi žaidimai - Hit The Road 

 

Linksmi žaidimai - Hit The Road

Linksmi žaidimai - Apples Shooter aprašymas:

Labai linksmas žaidimas, kurio pagrindinė užduotis yra pervesti tam tikrą skaičių žmonių per perėją. Tai nėra lengva, nes jūsų laikas yra ribotas, o automobiliai lekia nestabdydami ir traiško viską savo kelyje. Nespejus pereiti kelio- automobilis sutraiško žmogeliuką ir iš jo lieka tik kraujo bala, o visa atsakomybė tenka- tau, mielas žaidėjau. Lygis po lygio kaip ir kiti žaidimai šis darosi vis sunkesnis- automobiliai lekia vis dažniau ir greičiau, pervesti reikia vis daugiau žmonių, o laikas skirtas šiai užduočiai tik mažėja. Kaikuriuose lygiuose galėsite įjungti raudoną šviesą šviesofore ir praleisti kelis žmones, tačiau nepamirškite, kad automobilia irgi negali laukti per ilgai. Tokie linksmi žaidimai kaip šis, sukelia daug linksmu emocijų ir juoko, todėl juos žaidžiant, laikas lekia žaibiškai. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

 

Linksmi žaidimai - Hit The Road valdymas ir pagalba: 

 Žaidimas valdomas pelės KAIRIUOJU klavišu, paspaudus ant žmogeliuko, kad šis pereitų gatvę.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Hit The Road perėjote daug lygių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 11090   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2013-09-28 Je visite votre *nemokami zaidimai -geriausi*og deuips longtemps, cette fois je me permets de vous direqu il est tres interessant et les photos bien belles.(Une apprentie *nemokami zaidimai -geriausi*ogueuse) ://zjplsvgoxbr*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://bnsxxyj*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]bnsxxyj[/url] [link=://gnjltsuaue*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]gnjltsuaue[/link]
by Je visite votre *nemokami zaidimai -geriausi*og deuips longtemps, cette fois je me permets de vous direqu il est tres interessant et les photos bien belles.(Une apprentie *nemokami zaidimai -geriausi*ogueuse) *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemok
2013-09-26 - Dom A. : un be2timent curieux, <a ="://vmytpudcyu*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">suoturt</a> dans son utilisation policie8re. Village People ? Street People , plutf4t !- PdB : que la mairesse n aime pas me convainct de la justesse de la de9marche de Jean Nouvel. Quant aux e9paules, oui, les architectes travaillent avec des e9quipes fortes en maths, en principe.- Magali : Troisie8me Reich ? Vous parlez esthe9tique (un simple regard, ici) ou de politique ( rafles de sans-papiers) ?- Marion : votre prunus en fleurs, je l ai vu depuis chez moi.
by - Dom A. : un be2timent curieux, <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*vmytpudcyu*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">suoturt</a> dans son utilisation policie8re. Village People ? Street People ,
2013-09-25 01 Sep 11, 2011 8:40 am Eugenia OMG these portraits are<a ="://anwrjjygskt*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> beiftauul</a>! I love the light and the fact they are *nemokami zaidimai -geriausi*ack and white all of you look so present. Wonderful work.
by 01 Sep 11, 2011 8:40 am
2013-09-24 sako:Suklidau rasydama varda: viotej Jieva parasiau Jeva. Registracijos dar nera, turima uzsiregistruoti iki 01.31d. Gal dar kaip nors galima irasyti viena raide i varda? O gal ir taip gerai bus, jog paso duomenys bus taisingi?!Aciu.
by sako:Suklidau rasydama varda: viotej Jieva parasiau Jeva. Registracijos dar nera, turima uzsiregistruoti iki 01.31d. Gal dar kaip nors galima irasyti viena raide i varda? O gal ir taip gerai bus, jog paso duomenys bus taisingi?!Aciu.
2011-03-09 yjkkhjjhmhn7485ghf
by jkhmnjghhj
2009-10-30 nesamone
by akvilyte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai