Pradžia » » Linksmi žaidimai - Farm Express

Linksmi žaidimai - Farm Express 

 

Linksmi žaidimai - Farm Express

Linksmi žaidimai - Farm Express aprašymas:

Šio žaidimo, kurį jums pristato didžiausia ir seniausia kategorija - Linksmi žaidimai, pavadinimas kalba pats už save - tai fermos ekspresas. Šiame žaidime viaruosite fermerio traktoriuką su priekaba, kuris bus prikrautas įvairių fermos gėrybių, derliaus ir daržovių. Visą šį turtą privalote saugiai ir greitai nugabenti į miestelio turgų. Tačiau kaip dažniausiai yra kaimo vietovėse, čia keliais nesirūpina niekas, todėl teks važiuoti vingiuotais, duobėtais ir kalvotais šunkeliais, kad atliktumėte užduotį. Svarbu nepamiršti laiku paspausti stabdį, o kada reikia- akseleratorių. Sėkmės ir iki kitų susitikimų kategorijoje Linksmi žaidimai.

Linksmi žaidimai - Farm Express valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas rodyklėmis: AUKŠTYN - akseleratorius, ŽEMYN - Stabdys.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Farm Express patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 13967   |   Balsų: 31   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai