Pradžia » » Linksmi žaidimai - Falling Girl

Linksmi žaidimai - Falling Girl 

 Linksmi žaidimai - Falling Girl (liet. Krentanti mergina)

Linksmi žaidimai - Falling girls aprašymas:

Visi esame girdėję apie Vudu lėles. Būtų visai smagu ką nors šiek tiek patampyti ir pakankinti, ar ne taip? Laikas eina, technologijos žengia į priekį, o nemokami-zaidimai.lt stengiasi neatsilikti ir siūlo jums modernią Vudu lėlę. Iš tiesų, ji neturi jokio realaus atitikmens tarp realių žmonių, tačiau pasitelkus vaizduotę galite įsivaizduoti kokią nors savo draugę=) Žaidimas leis su virtualia lėle išgauti pačias neįtikėčiausias žmogaus pozas ir žiūrėti, kaip lėlės kūnelį veikia fizikiniai dėsniai. Iš esmės šio žaidimo, iš kategorijos Linksmi žaidimai ,"cinkelis" ir yra fizikinių dėsnių perkėlimas i žaidimą. Lėlės kaulai, kūno strukūra yra visiškai tikroviški. Taigi žmogaus kūnas, tampomas po tuos baisius rutulius, reaguotų lygiai taip pat, kaip reaguoja lėlė. Smagu ir tai, kad galite paleisti merginą kristi laisvu kritimu ir stebėti, kaip jai "seksis" kristi žemyn. Iš tiesų, traukos dėsnis žaidime perteiktas fantastiškai.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Falling girl valdymas ir pagalba: 

Šiame žaidime iš kategorijos Linksmi žaidimai, valdymo beveik nėra. Tiesiog su kairiuojų pelės klavišu paleidžiate merginą kirsti ir stebite jos likimą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai , žaidimą Falling Girl, atradote kokių nors gudrybių, ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Linksmi žaidimai administracija
 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 24215   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai