Pradžia » » Linksmi žaidimai - Deal Or Not Deal

Linksmi žaidimai - Deal Or Not Deal 

 Linksmi žaidimai - Deal Or Not Deal (liet. Taip arba Ne)

Linksmi žaidimai - Deal Or Not Deal (liet. Taip arba Ne) aprašymas:

Ar dažnai žiūrite žaidimą Taip arba Ne su Marijonu Mikutavičiumi? O ar dažnai pamąstote, kad būtų puiku gauti nors vieną galimybę išbandyti ir savo laimę. Bet prieš kiekvieną mūšį, reikia pratybų, todėl kategorija Linksmi žaidimai ir siūlo išbandyti savo sugebėjimus žaidime Del Or Not Deal. 
Kas nežinote, tai žaidimo esmė yra pasirinkti vieną lagaminą, kuriame yra tam tikra suma. Jums tenka spėlioti likusius lagaminus ir stengtis atidaryti kuo mažesnę sumą ir dideles sumas palikti žaidime. Na o bankininkas siūlys kuo mažesnę sumą, už kurią jūs atiduotumėte savo lagaminą su galimu 1mln laimėjimu. Jeigu jums tinka- spaudžiate Deal, jeigu ne- Not deal. Iš esmės viskas priklauso nuo sėkmės, tačiau galima įžvelgti ir tam tikrą sistemą. 
Kategorijos Linksmi žaidimai administratoriai mano, kad pažaidę šį žaidimą, galėsite drąsiai pirkti bilietus i Taip arba Ne ir išlošti pusę milijono litų. Taigi Sėkmės!
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Deal Or Not Deal (liet. Taip arba Ne) valdymas ir pagalba: 

Valdymas vyksta pele. DEŠINIUOJU klavišu renkatės lagaminus ir sutinkate arba ne, su bankininko pasiūlyta suma už jūsų lagaminą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai , žaidimą Deal Or Not Deal, atradote kokių nors gudrybių, laimėjote didelę sumą ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Linksmi žaidimai administracija
 


Balsavimas

Žiūrėta: 16994   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai