Pradžia » » Linksmi žaidimai - Damn Birds 2

Linksmi žaidimai - Damn Birds 2 

 

Linksmi žaidimai - Damn Birds 2

Linksmi žaidimai - Damn Birds 2 aprašymas:

Visi esame matę mieste stovinčias ir paukščių apdergtas statulas... vaizdas ne iš pačių maloniausių, tačiau kaip turėtų jasutis tos statulos, jeigu būtų gyvos ir galėtų apsiginti. Linksmi žaidimai dovanoja jums nuotykį, kuriame būsite viena tokių statulų, ant kurių dergia paukščiai. Bet čia dar ne viskas, būsite ne šiaip statula, o kareivio statula, kuris turi ginklą ir laisvai gali apsiginti nuo skraidančių niekadėjų. Pirmame lygyje turėsite paprastą šautuvėlį ir šaudysite į paukščius. Jeigu gerai seksis ir pereisite į kitą lygį, galėsite įsigyti automatą, o vėliau ir bazūka, kulkosvaidį ir pan. Pinigus ginklams pirkti gausite už nušautus paukščius, tačiau kuo daugiau paukščių jus apdergs, tuo mažiau pinigų gausite ir gali būti taip, kad pralaimėsite, nes užsipildys kairėje esantis stulpelis, matuojantis jūsų "apdergtumą". Tačiau netgi visiškos nesėkmės atveju, kai paukščiai jus apvarys taip, kad nieko nesimatys, yra pagalba- lietus. PRasidėjus lietui, visi nešvarumai dings ir vėl būsite puiki statula. Linksmi žaidimai pasižymi tuo, kad sukelia šypseną ir juoką. Patikėkite, skaniai prisijuoksite kai tolimesniuose lygiuose išvysite skraidančius pingvinus ir papūgas. 
Linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Damn Birds 2 valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, taikantis į paukščius ir spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą šaudymui.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Damn Birds 2 patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12008   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai