Pradžia » » Linksmi žaidimai - 3D Rotate Attempt

Linksmi žaidimai - 3D Rotate Attempt 

 

Linksmi žaidimai - 3D Rotate Attempt

Linksmi žaidimai - 3D Rotate Attempt aprašymas:

Tai žaidimas, kuriame galėsite realizuoti įvairius erdvėje galimus brėžinius. Kursite savo 3D projekcijas taip lengvai, kaip piešiate pieštuku ant lapo popieriaus. Jums padės Linksmi žaidimai ir fizikos dėsniai, kuriais remiasi šis žaidimas. Tai beveik piešimo programa skirta ir pramogauti, ir atsipalaiduoti, piešiant nematytas 3D figūras ar visatų brėžinius... Tokie žaidimai skaitna kūrybiškumą, ramybę ir atsipalaidavimą, todėl kviečiate užsukti į skiltį Linksmi žaidimai dar dažniau.

Linksmi žaidimai - 3D Rotate Attempt valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą 3D Rotate Attempt patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7800   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai