Pradžia » » Linksmi žaidimai - Cyto Life

Linksmi žaidimai - Cyto Life 

 

Linksmi žaidimai - Cyto Life

Linksmi žaidimai - Cyto Life aprašymas:

Prieš milijonus metų, kai žemėje dar nebuvo nė gyvos dvasios, įvyko sprogimas ir atsirado kažkas nepaprasto- gyvybė. Ji buvo labai primityvi ir pažeidžiama, tačiau bėgant metams, iš jos išsivystė tai, ką dabar matome aplink. Jūsų tikslas šiame žaidime neleisti ląstelei pražūti atšiauriomis sąlygomis, maitintis ir augti bei kovoti už būvį. Žaidimas tikrai įdomus, nes maitindami ląstelę, kilsite lygiais ir galėsite kelti jos pajėgumą. Pavyzdžiui, užauginti pelekus, durklą ir pan. Taigi Jūsų ląstelė po kiek laiko taps tikrų koviniu organizmu. 
Kategorija Linksmi žaidimai džiaugiasi galėdama pristatyti šį linksmą žaidimą. Taigi mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Cyto Life valdymas ir pagalba: 

 Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis (AUKŠTYN, ŽEMYN, į KAIRĘ ir į DEŠINĘ), jos nurodo lastelės judėjimo kryptį. SHIFT klavišas įjungia nematomumo rėžimą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Cyto Life patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6909   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai