Pradžia » » Linksmi žaidimai - Bush Shoes

Linksmi žaidimai - Bush Shoes 

 Linksmi žaidimai - Bush Shoes (liet. Bush'o batai)

Linksmi žaidimai - Bus Shoes (liet. Bush'o batai) aprašymas:

Taip taip, prieš akis- vienų mėgstamas, kitų nekenčiamas- Geroge'as Bush'as.  Jis tapo bene pačiu nepopuliariausiu Jav prezidentu per visą istoriją, o musulmonų šalyse- apskritai pačiu nekenčiamiausiu amerikiečiu. Tikriausiai dauguma musulmonų jam yra paskelbę Džichadą ir be jokių skrupulų nurėžtu Bush'o galvą. Vienas musulmonų žurnalistas apsiėjo be smurto, bet pasirinko patį didžiausią žmogaus pažeminimą- metė i JAV prezidentą batą! Šis įvykis apskriejo visą pasaulį ir pasiekė net skiltį Linksmi žaidimai , portale nemokami-zaidimai.lt
Taigi, kaip jau  supratote, žaidimo esmė yra pataikyti kuo daugiau batų į niekadėją, JAV prezidentą George Bush'ą. Galite nesidrovėti ir drąsiai mėtyti batus, nes niekas jūsų nefilmuoja, o už taiklius metimus netgi duoda taškų. Būkite tikri, tokie žaidimai Bush'ui tikrai nepatiktų. Ir, jeigu esate musulmonas, tai bus puiki proga išlieti savo pyktį.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Bus Shoes (liet. Bush'o batai)  valdymas ir pagalba: 

Žuranlisto ranką, metančią batą, valdysite pelės pagalba, spausdami DEŠINYJĮ klavišą. Kai išmesite abu savo batus, paspauskite SPACE klavišą ir pamatysite, kad po jūsų kojomis laukia visa krūva batų. Griebkite ir mėtykite toliau! Nepamirsškite, kad tokią progą Jums suteikia skiltis Linksmi žaidimai.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Bush Shoes, atradote kokių nors gudrybių, išmėtėte labai daug batų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų,  nemokami-zaidimai.lt administracija
 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 13542   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai