Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Xmas Santa

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Santa



 

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Santa

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Santa aprašymas:

Tai vienas linksmiausių kalėdinių sveikinimų kokius tik esate matę. Pirmą kartą taip linksmai juokėsi ir nemokami-zaidimai.lt kolektyvas. Taip yra todėl, kad šiame filmuke kalėdų senelis išdarinės nematytus dalykus: šoks striptizą, mosikuos pliku užpakaliu, o pabaigoje pateiks ypač linksmą staigmeną. Kass tai bus? Pamatysite patys.
Siųskite šį sveikinimą savo draugams ir draugėkms ir neleiskite jiems liūdėti šiuo šventišku metu. Juk šventės tam ir yra, kad visi šypsotumėmės ir dalintume gražias emocijas. Šis sveikinimas būtent tai ir suteiks. Taip pat tikimės, kad nepamiršite mūsų bei apsilankysite kategorijoje Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Xmas Santa valdymas ir pagalba: 

Filmuko pradžioje jums tereikės įvesti savo vardą. O toliau- mėgaukitės reginiu. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Xmas Santa, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12617   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai