Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Santa's Chimney Trouble

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Chimney Trouble 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Chimney Trouble

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Chimney Trouble aprašymas:

Tikriausiai visi žinome, kad kalėdų seneliai mėgsta nusileisti kaminu ir padėti dovanėles po eglute. Jeigu gyvenate bute ir kamino neturite, tai.... hmmm... tada kalėdų senelis tiesiog paskambina į duris. Na bet pagrindinis kelias iki eglutės yra kaminas. Tačau kartais nutinka taip, kad kaminas užsikemša arba netgi sugriūna... Tokiu atveju kalėdų senelis nebegali rasti kelio iki eglutės ir namai lieka be dovanų. Būtų tikrai lūdnos kalėdos, jeigu namų neaplankytų kalėdų senelis. Čia nepadėtų net kalėdiniai žaidimai.
Visgi jūs galite padėti kalėdų sneliui pasiekti židinį ir atnešti dovanas. Jūsų užduotis- įsijungti žaidimą Santa's Chimney Trouble iš kategorijos kalėdiniai žaidimai ir pastatyti naują kaminą, kuriuo nusileis senelis. Žaidime matysite namo skerspjūvį ir gausite įvairių formų blokelius iš kurių turėsite nutiesti naują kaminą. Žaidimas labai primena tetrį, tačiau čia negalėsite palikti atvirų praėjimų arba akligatvių, nes kalėdų senelis pasiklys ir neatneš dovanų. Padėtį ypač apsunkina tai, kad senelis jau pakeliui, skrenda rogėmis pakinkytomis elniais, todėl turite ribotą laiką kaminui pastatyti. Nespėsite- negausite dovanų. Taigi sėkmės.
Linkime gražių emocijų šiuo šventišku metu ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Chimney Trouble valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, pasirenkant vietą, kur dėsite blokelį. Taip pat galite rinktis "buldozerio" funkciją, su kuria galėsite panaikinti jau pastatytus blokelius.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Santa's Chimney Trouble, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 26469   |   Balsų: 39   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai