Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Rotten Christmas

Kalėdiniai žaidimai - Rotten Christmas 

Kalėdiniai žaidimai - Rotten Christmas (liet. Apverstos Kalėdos)

Kalėdiniai žaidimai - Rotten Christmas (liet. Apverstos Kalėdos) aprašymas:

Tikime, kad jūsų namuose jau sklando kalėdinė nuotaika ir idilė, o jūs gerai leidžiate laiką, žaisdami žaidimus kategorijoje Kalėdiniai žaidimai . Tikriausiai eglutė jau papuošta ir laukia kol po ja bus padėta dovanų. Mama tvarkosi aplink namus ir jus ragina vis dažniau susitvarkyti kambarį. Bet ar ši tvarka negadina šventiškos nuotaikos ir atsipalaidavimo? Tikriausiai galvojate, kaip būtų gerai, dabar įvesti savo tvarką ir sulaukti švenčių tokiuose namuose, kokie jums patiktų. Jeigu taip, tai jums tikrai pasisekė, nes Kalėdiniai žaidimai leis įsivaizduoti, kaip namai atrodytų, jeigų jūs nusprestumėte kalėdinę mamos tvarką apversti aukštyn kojom. O gal jūs su tuo susiduriate kasdien, nes turite mažą brolį ar sesę (visą tai galite paminėti komentaruose ir pasidalinti savo patirtimi).
Taigi šiame žaidime galėsite spardyti įvairius daiktus, kurie painiojasi po kojomis ir taip sujaukti namų tvarką. Patikėkite tai tikrai labai smagu! Įsivaizduokite, kaip spirtas kamuolys skrenda per visus namus, nuverčia eglutę, sudaužo paveikslą, išvarto kėdes. Manau tikrai kiekvienam kyla minčių apversti viską aukštyn kojom. Aišku to daryti namuose mes tikrai nepatariame. Juk tam ir yra nemokami zaidimai ir kalėdiniai zaidimai, kad jums nereikėtų spardyti kamuolių savo namuose, o tai padarytumėte žaisdami flash žaidimus iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai.
Beje, atkreipkite dėmesį į muziką. Tikrai kalėdiška, bet ar ne tiesa, kad turi savyje kažką anarchiško? Užveda geriems darbams namų buityje =)
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Kalėdiniai žaidimai !
 

 

Kalėdiniai žaidimai - Rotten Christmas (liet. Apverstos Kalėdos) valdymas ir pagalba: 

Visas valdymas yra klavišo SPACE spaudymas. Pirmasis paspaudimas nulems smūgio kampą, o antrasis- smūgio jėgą. Nepamirškite, kad turite tris bandymus, todėl pasistenkite sugriauti kuo daugiau.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą ROtten Christmas, atradote kokių nors gudrybių, suvertėte visus namus ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 42914   |   Balsų: 72   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai