Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Civiballs

Kalėdiniai žaidimai - Civiballs 

Kalėdiniai žaidimai - Civiballs

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Civiballs aprašymas:

Žaidime turėsite karpyti burbulus nuo virvučių ir nukreipti juos kristi taip, kad krisdami pataikytų į reikiamos spalvos dėžutę. Žaidime gausu lygių, taigi kiekvienas kmabarys, kuriame turėsite rūšiuoti bumbulus bus skirtingas, taigi ir strategiją reikės rinktis skirtingą. Iš esmės tai dar vienas žaidimas, atsidūręs kategorijoje Kalėdiniai žaidmai, bet puikiai tinkantis kategorijai Loginiai žaidimai, nes čia teks logiškai mąstyti, kūrti ne vieną ėjimą į priekį ir prognozuoti kas įvyks atlikus vienokį ar kitokį veiksmą. Taigi sėkmės strateguojant ir mėgaujantis skilties kalėdiniai žaidimai teikiamais malonumais.

 

Kalėdiniai žaidimai - Civiballs valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas kaip ir dauguma kitų skilties kalėdiniai žaidimai atstovų yra valdomas PELE.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Civiballs, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9829   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai