Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack aprašymas:

Tai žaidimas paremtas fizikiniais dėsniais ir įvilktas į patrauklų kalėdinį apipavidalinimą, taigi todėl lankytojai užėję į kategoriją kalėdiniai žaidimai ir rado Cargo Bridge flashiuką. Iš tiesų tai šiame žaidime teks naudotis tik fizikos žiniomis, nes turėsite projektuoti įvairius tiltus. Žaidime nykštumas reikia persikelti iš vienos prarajos pusės į kitą, kad galėtų nugabenti kalėdinais dovanas jų laukiantiems vaikams, tačiau įveikti prarajas reikia tiltų. Juos jūs ir kursite. Žaidime galėsite statyti geležinius arba medinius tiltus, naikinti jau pastatytas detales, o baigę darba- paleisite nykštukus.
Tokie žaidimai kaip šis tikrai padeda lavinti fizikinį pasaulio supratimą ir loginį mąstymą. Todėl norime jums palinkėti dažniau apsilankyti kategorijose Kalėdiniai žaidimai ir Loginiai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Cargo Bridge Xmas Level Pack, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9381   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-10-23 Anything from the movie Nightmare before Christmas Music One wants<a ="://ovqvjxnjmo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> ttaeher</a> tickets One wants a trip to an amusement park with their friends. Video Games Usual teenager things.
by Anything from the movie Nightmare before Christmas Music One wants<a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*ovqvjxnjmo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> ttaeher</a> tickets One wants a trip to an amuse
2014-10-20 I enjoyed my time at the Daylight Portrait Workshopon Fri 20th Jan and <a ="://awjhtufx*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">leanrt</a> some interesting tips & techniquesfor capturing the best shots.Only downfall is my standard Nikon 18-55mm lens andnow been looking into getting 50mm f1.4 G AF-S to becomethe real master of photography Thanks to Martin and Tony at Studiotime and not forgettingValentina professional model, very photogenic with a twistof humour.
by I enjoyed my time at the Daylight Portrait Workshopon Fri 20th Jan and <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*awjhtufx*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">leanrt</a> some interesting tips & technique
2014-10-18 You are right, when I was well I never gave a thought to not being well. Now I am poolry all the time it is much harder. Hasn't the heat been awful?? Do you have one of those cooler ties for your neck?? They really help me. We were never New Year people but the tradition is older than Roman times, far, far back in The Olden Days!!
by You are right, when I was well I never gave a thought to not being well. Now I am poolry all the time it is much harder. Hasn't the heat been awful?? Do you have one of those cooler ties for your neck?? They really help me. We were never New Year peo
2011-12-24 BLOGAS
by aaaaaaaaaaaa
2011-12-24 gers
by ++++++++0
2011-12-19 labai juokingas
by lukaas
2011-02-03 KAIP ZAIST BLE?
by J

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai